Obowiązkowa fotowoltaika w Polsce – to może nas czekać!

obowiazkowa-fototoltaika-w-polsce-krakowska-elektrownia-spoleczna

Komisja Europejska (KE) zaprezentowała szczegóły planu określanego jako REPower EU, którego celem jest szybkie zmniejszenie zależności Unii Europejskiej od importu rosyjskich surowców energetycznych. Jednym z elementów tego planu jest stopniowe wprowadzenie obowiązku montażu paneli fotowoltaicznych na budynkach publicznych i komercyjnych, a nawet nowych domach. Wobec tego, obowiązkowa fotowoltaika w Polsce może wkrótce stać się faktem.

Dzisiaj przedstawiciele KE zaprezentowali szczegóły nowego planu REPower EU, który ma przyspieszyć dekarbonizację Unii Europejskiej i szybko zmniejszyć zależność UE od importu rosyjskiego gazu i ropy.

Internet został zasypany licznymi artykułami, które szczegółowo opisują postanowienia KE, a to może być powód do podjęcia decyzji o instalacji fotowoltaiki na Twoim dachu już dziś. Nie czekaj na wejście przepisów w życie i zobacz jak możemy Ci pomóc, podczas gdy Ty nie ponosisz żadnych kosztów ani ryzyka (zobacz -> https://elektrowniaspoleczna.pl/tania-energia-z-kes).

Ciekawy punkt widzenia prezentują redaktorzy z magazynu GLOB Energia. Film na ten temat możesz znaleźć na YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=EMWgQ6aSSd4).

Czy zatem obowiązkowa fotowoltaika w Polsce to przesądzona przyszłość?

Wszystko zależy od polskiego rządu i szybkości wprowadzenia jej w życie dlatego Tobie pozostaje jak najszybsze podjęcie decyzji o instalacji paneli słonecznym na swoim dachu.

Skontaktuj się z nami już dziś, korzystając z formularzaKliknij Tutaj i napisz do nas