W co inwestować? Zainwestuj w Odnawialne Źródła Energii (OZE)!

Ostatnie lata przyniosły dynamiczny wzrost udziału energii z odnawialnych źródeł w miksie energetycznym w Europie. Dostępność technologii i coraz korzystniejsze regulacje prawne sprawiają, że warunki do inwestowania w OZE nigdy nie były tak dobre. Rosnące ceny energii z paliw kopalnych i globalne trendy proklimatyczne sprawiają, że warunki te będą się jeszcze poprawiać. Dołącz do KES i zainwestuj w czystą energię!

Dlaczego inwestycja w OZE z Krakowską Elektrownią Społeczną to dobry pomysł?

Dlaczego inwestycja w OZE z Krakowską Elektrownią Społeczną to dobry pomysł?

Photo by Andreas Gücklhorn on Unsplash

Twoja zielona inwestycja

Na polskim rynku oferta inwestycji „zielonych” jest bardzo uboga, zwłaszcza w porównaniu z naszymi zachodnimi, ale też niektórymi południowymi sąsiadami. Zainteresowanym pomnażaniem swoich środków w sposób etyczny i tym, którzy nie życzą sobie, żeby ich oszczędności napędzały przemysł paliw kopalnych, bardzo trudno znaleźć dla siebie jakąkolwiek ofertę. Próżno czekają na ofertę obligacji w samorządowe inwestycje np. w farmy fotowoltaiczne czy wiatrowe.

Dzięki KES możesz włączyć się w transformację energetyczną z poczuciem, że zainwestowałaś zgodnie ze swoimi przekonaniami i masz swój wkład w ochronę klimatu Ziemi i poprawę bezpieczeństwa energetycznego swojej społeczności lokalnej.

Inwestycja w OZE z KES krok po kroku

Dołącz do Krakowskiej Elektrowni Społecznej!